* مرکز رسمی اعطای مرخصی پلاک اروند در اهواز *

از ما بپرسید : 09163303333 - 09169160413

مراحل کسب مرخصی

کلیه خودروهای پلاک اروندی بر اساس قانون حق استفاده از «مرخصی» را دارند.


به گزارش روابط عمومی شرکت راهبران اکسین، با افزایش تعداد خودروهای پلاک اروندی در سطح استان خوزستان، تقاضای اخذ پلاک گذر موقت خصوصا در فصول گرم سال و همچنین ایام تعطیلات نوروز از سوی دارندگان این خودروها افزایش یافته که این موضوع نیز با توجه به ارائه مرخصی به مدت 30 روز در سال امکان پذیر می باشد.


در حال حاضر 2 مرکز در سطح استان خوزستان امر اعطای پلاک گذر موقت را بر عهده دارند که یکی در خرمشهر بوده و دیگری شرکت خدمات خودرویی راهبران اکسین در در کلانشهر اهواز می باشد.

مالکان خودروهای اروندی پس از مراجعه به شرکت راهبران اکسین، به ترتیب باید مراحل زیر را برای دریافت پلاک گذر موقت «مرخصی» طی نمایند:

 ۱.تشکیل پرونده
 ۲. صندوق (پرداخت کارمزد شرکت و گمرک)
 ۳. احراز هویت
 ۴. کافی نت (ورود اصلاعات)
 ۵. گمرک
 ۶. بیمه
 ۷. گمرک
 ۸. راهور (اخذ پلاک)

❗️توضیح ضروری: فرد مراجعه کننده برای دریافت پلاک گذر موقت می بایست قبل از مراجعه به محل شرکت نسبت به پرداخت ۲ فیش زیر نزد بانک ملی مرکزی اقدام نموده و با در دست داشتن فیش های واریزی به مرکز اعطای مرخصی مراجعه نماید:

۱. واریز فیش به مبلغ ۱/۰۰۰/۰۰۰ ریال به شماره حساب ۲۱۷۱۱۵۹۰۱۳۰۰۲ به نام دارایی کل با عنوان: تمرکز وجوه درآمد شماره گذاری و تعویض پلاک

۲. واریز فیش به مبلغ ۲۰۰/۰۰۰  ریال به شماره حساب ۲۱۷۰۱۰۱۲۷۵۰۰۴ به نام خزانه دارايی کل با عنوان: حق تمبر شماره گذاری خودرو گذر موقت