* مرکز رسمی اعطای مرخصی پلاک اروند در اهواز *

از ما بپرسید : 09163303333 - 09169160413

درباره شرکت خدمات خودرویی راهبران اکسین

درباره شرکت خدمات خودرویی راهبران اکسین

شرکت راهبران اکسین به منظور افزایش رفاه حال شهروندان خوزستانی و باهدف ممانعت از ترددهای حادثه‌ساز و هزینه‌ساز از سطح استان به خرمشهر با مساعدت مسوولان محترم استانی و سرمایه گذاری بخش خصوصی در مراسمی با حضور دکتر شریعتی، استاندار خوزستان و جمعی از مقامات پلیس راهور، سازمان منطقه آزاد اروند، شهردار و اعضای شورای شهر اهواز و... در اسفندماه سال 1395 در اهواز آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت راهبران اکسین، با توجه به تردد بیش از 37 هزار خودروی پلاک اروندی در سطح استان خوزستان که بخش اعظم آن در مالکیت شهروندان خارج از محدوده منطقه آزاد اروند می باشد، مشکلات زیادی برای دریافت پلاک گذر موقت «مرخصی» بوجود آمده بود که این موضوع با توجه به گرایش شهروندان به سفر در ایام نوروز و تعطیلات تابستان در دستور کار مدیران این مجموعه قرار گرفت و افتتاح یک مرکز مجهز برای خدمت رسانی به شهروندان خوزستانی در مرکز این استان به واقعیت بدل شد.

شرکت راهبران اکسین در حال حاضر تنها مرکز رسمی اعطای پلاک گذر موقت «مرخصی» به خودروهای پلاک اروندی در خارج از شهر خرمشهر می باشد و کارشناسان فنی این شرکت در کلیه روزهای هفته به استثنای پنجشنبه، جمعه و روزهای تعطیل رسمی از ساعت 7:30 صبح الی 15 بعد از ظهر میزبان مراجعات شهروندان بوده و نسبت به تکمیل پرونده و اعطای پلاک گذر موقت «مرخصی» فعالیت می کنند.
لازم به ذکر است؛ در روزهای پنجشنبه نیز از ساعت 8 صبح الی 12، تنها به درخواست های در رابطه با تمدید پروانه تردد و نقل و انتقال خودرو رسیدگی خواهد شد.

برای کسب اطلاع بیشتر و هماهنگی های لازم با شماره تماس کارشناسان شرکت راهبران اکسین ارتباط برقرار کنید:

061-33392577-78
09163303333